Tätoveering – Pealuud

SKU: 03021

7.50 

Tätoveering pealuude, rooside, mao, kella ja mängukaardi pildiga. Suur veekindel tattoo. Ajutine kleeps tätoveering võib olla nii ehte eest, kehakaunistuseks, sõprade üllatamiseks, vanemate šokeerimiseks kui ka originaalseks kingituseks. Tätoveeringut on lihtne paigaldada ja eemaldada. Sõltuvalt asukohast ja kasutamisest, püsib kleebitav tattoo nahal vähemalt 3 päeva. Tavaliselt oluliselt kauem.

Laost otsas

  • Kirjeldus
  • Lisainfo

Kirjeldus

TÄTOVEERING PEALUUD

Tätoveering pealuude, rooside, mao, kella ja mängukaardi pildiga. Suur veekindel tattoo.

KIRJELDUS

Ajutine kleeps tätoveering võib olla nii ehte eest, kehakaunistuseks, sõprade üllatamiseks, vanemate šokeerimiseks kui ka originaalseks kingituseks. Tätoveeringut on lihtne paigaldada ja eemaldada. Sõltuvalt asukohast ja kasutamisest, püsib kleebitav tattoo nahal vähemalt 3 päeva. Tavaliselt oluliselt kauem.

PAIGALDAMINE

Paigaldamiseks eemalda tätoveeringult kile ja suru pildiga pool vastu puhast ja kuiva nahka. Kui võimalik siis raseeri, et tattoo kinnituks ideaalselt. Niisuta paberit kuni see on täiesti märg, soovitame kasutada nuustikut, svammi või märga pehmet käterätti. Hoia peal vähemalt 30 sekundit. Seejärel eemalda ettevaatlikult paber. Kahe kuni kolme minuti pärast loputa ettevaatlikult ja tupsuta õrnalt kuivaks.

EEMALDAMINE

Eemaldamiseks kanna tätoveeringule paariks minutiks õli ja seejärel hõõru lapiga. Häid tulemusi annab ka näo puhastamiseks mõeldud niiskete salvrätikutega hõõrumine. Mida kauem on tattoo nahal olnud, seda lihtsam on seda eemaldada. Eemaldamiseks sobib ka küünelakieemaldiga, kõige kiiremini saab eemaldada atsetooniga.

Kiiresti ja kemikaalivabalt saab tätoveeringust vabaks ka teibiga. Selleks suru teip kleepuva poolega vastu tattood ja tõmba seejärel kiire liigutusega nahalt maha. Korda protseduuri paar korda ning tätoveering on nahalt eemaldatud.

HOIATUS

Ära kanna tundlikule, allergilisele või vigastatud nahale. Samuti mitte silmade lähedusse! Ei sobi kasutamiseks alla 3-aastastele lastele.

TRANSPORT

Toote hinnale lisandub saatmiskulu. DPD pakiautomaadi valides 2.90 € (saatmistasu + ümbrik), Itella SmartPOST pakiautomaadi valides 3.20 € (saatmistasu + ümbrik) ja Omniva pakiautomaadi valides 3.80 € (saatmistasu + ümbrik). Kui tellimuse summa on 30 € või enam, siis on saatmine tasuta. Tellitud tooted paneme teele peale makse laekumist meie pangakontole. Tooted jõuavad tellijani keskmiselt 1-2 tööpäeva jooksul.

GARANTII

Teil on õigus ost tühistada ja saata kaup 14 päeva jooksul mis tahes põhjusel tagasi.

Lisainfo

Kaal 0.05 g
Mõõtmed 46 × 16 cm
Kasutamine

1) Lõika tätoveering välja ja eemalda läbipaistev paberkate.
2) Aseta tätoveering nahale pilt vastu nahka.
3) Hõõru tätoveeringut 30 sekundit tugevalt niiske käsnaga
4) Kergita ettevaatlikult tätoveeringu nurka, kontrollimaks, et see on korralikult kinnitunud. Kui on siis eemalda ettevaatlikult kogu ülejäänud paberkate. Kui pole, siis vajuta tagasi ja niisuta uuesti ning korda protseduuri.
5) Naudi!

Kestvus

Ajutised tätoveeringud püsivad nahal 1-3 päeva. Sõltub paljudest teguritest, näiteks kui tihti duši all käid või ujud. Samuti vähendab kestvust päikesekaitsetoodete ja parfüümi kasutamine

© 2019-2024 Tattoopood.eu